Libáň- Nemyčeves A 0:4 (0:2)

Libáň - Nemyčeves A 0:4 (0:2)

Sestava: Kanta M (60 min Vaňátko) - Žovinec , Halasz , Hochman , Řada J.(46 Řada V.) - Blažek , Kanta D. , Zedek P. , Havlík( 46 Trč) - Marek , Mohamed

Branky : Kanta D., Havlík , Marek , Mohamed

K druhému utkání nastupujeme v Libáni a od začátku domácí hráči hrají hodně z ostra. Výsledkem jsou již v 15 min 4 Žk . Nám trvá trochu déle než se s tímto srovnáváme . Domácí hrají jednoduše s dlouhými nákopy na rychlé útočníky a centry do našeho vápna , kde mají jasnou výškovou převahu. V 18 min po rohovém kopu se kmíči dostává Marek , přhrává do vápna Hochmanovi a ten nezištně přiťukává D.Kantovi 1:0 pro nás. Gol nás uklidňuje a pomalu přebíráme otěže zápasu. Výsledkem je druhá branka - Žovinec nabíhá do volného prostoru na levém křídle , kličkou se zbaví obránce a přihrává volnému Havlíkovi. Rychlá klička golmanovi a je to 2:0 . Takto končí 1.poločas.Druhou půli zahajujeme opět aktivně a po několika příležitostech se prosazuje Marek 3:0 . Soupeř již hraje hodně odevzdaně , čehož využívá Mohamed a obchází vše co mu stojí v cestě včetně brankáře 4:0. Zbytek utkání se dohrává v klidu . Zápas se povedl - chválíme naši stoperskou dvojici Hochman , Halasz.

Další utkání : So 28.8. hostíme Dětěnice od 17,00.

Libuň - Nemyčeves B 2:3 (2:1)

Sestava : Hrdlička - Hetshko ( 55 Vaňátko) , Picek , Brožíček , Brendl - Poništ , Portyš , Skalický , Zeman ( 46 Blažek) , T.Zedek , Wojcik(46 Marek)

Naše nově tvořené B mužstvo začalo svůj první MZ v Libuni hodně opatrně . Hráči jakoby se hledali. Kazili spoustu jednoduchých přihrávek , prohrávali osobní souboje. Proto domácí dokázali toto vše potrestat již ve 20 min.0:1 . Postupem času se hra začala vyrovnávat , ale byli to opět domácí, kteří navýšili na 2:0 po kiksu v naší obraně. Jestě , že Zeman( nováček v týmu) koncem poločasu snížil na 1:2.Do druhé půle vystřídáme unavené hráče a hned je to znát. Škoda jen ,že jsme nedokázali v těchto chvílích skorovat , protože šancí bylo dost - jenom T.Zedek jich měl více.Stačilo trocha klidu v zakončení. Naštěstí Brendl v 78 min vyvezl balon a nikým neatakován  a z hranice vypálil a je 2:2. Poté domácí zapnuli a mačkali nás - výsledkem bylo nastřelén břevno a tyč. Z tlaku nás osvobozuje v 86 min J.Marek , který si zpracovává dlohý balon a nekompromisně pod břevno dává na 3:2 v náš prospěch. Klukům patří dík , jak zvládli první utkání - věřím , že je to povzbudí. Pochválit musím Brožíčka a Hrdličku.

Další utkání : So 28.8. hostíme Žlunice od 13,30 hod.