MILÍČEVES - NEMYČEVES A 1:4(1:1)

Milíčeves - Nemyčeves A  1:4 (1:1)

Sestava: Kanta M.- Trč , Brett( 46 Mohamed) , Halasz , Žovinec ( 67 Pavera) - Blažek , Kanta D.(46 Rákoš) , Zedek p. ( 75 Suchánek) , Haken - Havlík , Marek

Branky : Havlík 2x , Zedek , Mohamed

Do zápasu vstupujeme s velkým respektem - naše poslední výhra nad  domácími 28.8.2016 je hodně stará. . Již ve 4 min po rohu skoruje Havlík 0:1 . Výborně rozehrané utkání - pokračujeme v nátlakové hře , domácí se snaží pouze nakopávanými míči hledat své útočníky. Škoda , že v této fázi přichází hrubá chyba Hakena , který posílá malou domů , ale nevšimne si postavení domácího hráče. Pro něj je snané vyrovnat 1:1. Opět dostáváme gol po nevynucené chybě.  Chvilku nám trvá , než se vzpamatujeme. , ale potom opět máme otěže zápasu ve svých rukou. Do poločasu ještě své šance neproměňujeme , ale hned zkraje druhé půle je faulován Blažek a pokutový kop dává Zedek 1:2. Nyní už existuje na hřišti jenom jedno mužstvo .Osvědčilo se nám střídání , v 62 min Mohamed nádherně prostrčí na Havlíka a je to 1:3. A nakonec samostatná akce Mohameda , který od půlky obešel všechny hráče včetně brankáře a upravuje na konečných 1:4. Zápas se nám nakonec výsledkově povedl - ale znovu máme moc neproměňených šancí. Vždyť zápas mohl být rozhodnut již daleko dříve. Kaňkou na utkání je nepotrestání domácího útočníka za faul na Zedka ČK a neodpískaný pokutový kop v první půli.

Příští zápas: So 11.9. od 16,30 doma s Chomuticemi.

Miletím B - Nemyčeves B 10:2 (5:0)

Sestava: Dušek - Hetsko ( 55 Krůta) ,  Picek  , Brendl , Vlasatý - Blažek , Pavera , Vaňátko , Suchánek- Portyš , Wojcik( 16 Skalický)

Branky : Pavera 2x

Po minulém víkendu  jsme chtěli zlepšeným výkonem napravit dojem z nepodařeného zápasu . Bohužel zůstalo jenom u snahy , i když tu hráčům nemohu vytknout.Zápas byl rozhodnu již z kraje prvního poločasu , kdy jsme domácím nestačili a navíc jsme jim některé branky doslova darovali. Poločasové 5:0 bylo výmluvné. Je pravda , že domácí byli posilněni hráči ačka , ale když nedáme ani penaltu ( Picek) , tak se nemusíme divit.Druhá půle se již dohrávala a soupeř potvrdil svou nadvládu .Až za stavu 8:0 jsme částečně korigovali výsledek . To když se dvakrát trefil Pavera. Smutné je , že bez omluvy se na zápas nedostavili Brožíček a Suchý. Takhle by to být nemělo.

Příší zápas : so 11.9. od 13,00 doma Kopidlno B