Nemyčeves A - Lužany 5:3 (2:0)

Sestava : Kanta - Trč , Haken , Brožíček , Řada J. - Marek ( 78 Pavera) , Řada V., Halasz , Blažek ( 81 Zedek P.) - Havlík , Mohamed ( 89 Žovinec)

Branky : Marek 2x , Havlík , Mohamed , Halasz

ŽK  3x , ČK 1x Řada J.po dvou ŽK

Do dnešního těžkého utkání jsme udělali změny - do středu hřiště jsme nasadili Halasze a Vojtu Řadu , a to se ukázalo jako výborný tah. Naši středoví hráči zcela vymazali v první půli středové hráče soupeře a to bylo pro vývoj utkání zásadní . Obraná dvojice Haken , Brožíček se skvěle doplňovala a krajní obránci vůbec nepouštěli soupeře k ničemu. Zkrátka první poločas jasně v naší režii.Výsledek 2:0 byl ještě milosrdný - obě branky vstřelil Marek - první po rychlé kombinaci po ose Kanta , Řada J., Havlík , Marek - a přesná střela do šibenice 1:0 . Druhý gol Marek střílí z trestného kopu 2:0.  V poločasové pauze upozorňujeme hráče , že se soupeř rozhodně nevzdá . Hned po rozehrání přistrčí Řada V. Halászovi a jeho projektil končí v brance 3:0. V této době je soupeř na ručník a vypadá to , že je jen otázkou o kolik golů to bude. Z herní apatie jej dostane až školácká chyba brankáře Kanty , který zbytečně volí kličku útočníkovi 3:1 . Soupeř ožívá a my chybujeme v rozehrávce ( Haken) aLužany snižují na 2:3 střelou o tyč. V těchto chvílích vyrobíme další chybu , ale brankář nyní odčiňuje svoji předchozí kiks  a lapí samostatný nájezd . Tím nám hrozně pomohl a nyní . když soupeř otevírá obranu  aby vyrovnal přidáváme 2 branky . Nejdříve skvěle rozehraný kop zužitkuje dnes agilně hrající Havlí 4:2 , a následně upravuje střelou z vápna pod břevno Mohamed 5:2 . Zdá se , že konec zápasu se dohraje v klidu . Ale ne. Po běžeckém souboji padá Řada J. na zem a dotkne se balonu rukou . Přichází pro nás trochu necitlivě posouzení ze strany HR a vyloučení . Než se probereme a přeskupíme hráče , inkasujeme třetí branku 5:3. Konec utkání bráníme výsledek a po závěrečném hvizdu propuká naše radost. Závěrem : děkujeme všem hráčům , hráli skvěle ( zvláště první poločas) ,byli o třídu lepší než soupeř , ale sami jsme si zápas zkoplikovali. Poděkování střídajícím hráčům - jsme jeden tým.

Příští zápas : So 2.10. od 12,45 v Robousích

Nemyčeves B - Podhradí 1:2 (0:1)

Sestava : Dušek - Brendl , Vlasatý , Picek , Rákoš - Skalický ( 55 Krůta) , Zedek T. , Pavera , Portyš - Tomášek ( 60 Vaňátko) , Zedek P.

Branka : Zedek T.

Do dnešního utkání jsme šli z odhodláním napravit organizační chybu z minulého utkání ( postavili jsme 3 hráče ze soupisky  A).Začátek se nám moc nepovedl , soupeř dlouhými balony trápil naši obranu. Těžko jsme se propracovávali k soupeřovu vápnu ,  když jsme se tam dostali , tak naše zakončení bylo žalostné. Soupeř potrestal naši jedinou chybu v první půli , kdy jsme zkazili jednoduchou přihrávku a rychlý kontr soupeře končí střelou do naši sítě.0:1. Stále máme málo pohybu , hráči jokoby si nevěřili. V druhém poločasu to je jiné kafe. Najednou nás je plné hřiště a jsme jasně lepší. Jenom ta koncovka. Hostující mužstvo ještě vsřelí druhou branku - to když hrajeme vabank . Nakonec se nám podaří aspoň snížit na 1:2, ale více již nestihneme. Opět jsme prohospodařili první poločas a na to si musíme dát v příštím utkání pozor.

Příší zápas : So 2.10. od 15,00 v Češově