ROBOUSY - NEMYČEVES A 2:3 (2:1)

Robousy - Nemyčeves A 2:3 (2:1)

Sestava: Kanta - Trč , Haken , Brožíček , Žovinec (46 Rákoš) - Blažek (67 Brett) , Halasz , Řada V.(46 Pavera) , Marek - Havlík , Mohamed

Žk 2x Brožíček , Halasz

V Robousích se hraje vždycky těžko . Nerovný terén a odhodlání domácích hráčů je proti nám vždy enormní. Na toto jsme hráče upozorňovali již před výkopem. Již začátek zápasu tomu nasvědčoval , domácí začali hodně z ostra a my s tím měli celý poločas problémy. Jednoduchými míči za naši obranu se dostávali do slibných šancí. Je pravda , že jsme jim to hodně usnadnili našim přístupem a takovým lajdáckým přístupem. Vždyť jsme mohli o poločasu klidně prohrávat 4:1 a nikdo by se nemohl divit. Jenom díky výtečným zákrokům brankáře Kanty a nemohoucností útočníků to tak nebylo.První branku střílí domácí po chybě naši stopérské dvojice v 16 min a o 5 min později po velké chybě Brožíčka je to již 0:2. Ani po tom jsme se nepoučili a domácí mají další 2 tutovky - jednu lapí Kanta , druhá míří do tyče. Konečně po tom začínáme hrá jednoduše a po rohovém kopu a následném vrácení míče do vápna střílí Marek kontaktní gol 1:2. Do poločasu se již nic mimořádného neděje a my vyhlížíme přestávku.V kabině musí trenér hodně zvýšit hlas a proběhne střídání a zároveň změna rozestavění. To vše se ukáže jako výborný tah . Celý druhý poločas máme pod kontrolou a daří se nám otočit skore. Nejdříve po zahraném kopu vrací míč před bránu Blažek a Haken hlavou vyrovnává 2:2 . To běží 48 min a donce zápasu je dost času. V 63 min přišel krásný moment zápasu- Halasz nápřáhne z dobrých 30 m a bombou upravuje na 2:3. Jsme na koni , ale příležitosti , které máme neproměňujeme - Brett sám na brankáře , přečíslení 2 na 1  atd. Málem nás mohlo mrzet , soupeř vyslal stopery na hrot a my než jsme zareagovali tak domácí útočník šel sám na Kantu. Ten opět skvělým vyběhnutím donutil útočníka vystřelit , ale pouze do tyče. To jsme si oddychli a zápas potom dotáhli do vítězného konce.Závěrem , je potřeba říct , že domácí hráli době , bojovně . Proto chválíme naše borce , že zápas dokázali otočit a zvláště brankáře Kantu - je důležité ho mít v brance. Díky hoši.

Příští utkání : So 9.10. doma Jičíněves výkop 15,00

ČEŠOV - NEMYČEVES  B 3:3 ( 2:2)

Sestava : Dušek - Rákoš, Vlasatý , Picek , Brendl - Pavera

(46  Žovinec) , Suchánek , Portyš , Zedek P.- Zedek T ( 90 Svoboda)., Vaňatko (46 Krůta)

Branky : Zedek P. , Zedek T., Krůta

ŽK1x Vlasatý

Začátek utkání jsme začali skvěle - již v první minutě vedeme 1:0 , když branku střílí Krůta . Bohužel jsme po zbytečných ztrátách nakopli domácí a ty využívají našeho zaváhání ke srovnání skore 1:1. V 15 min po krásném pasu za obranu upravuje T.Zedek na 2:1. Zase jsme nahoře. Ale místo abychom v klidu drželi balon , dopučtíme se zbytečných kliček. Po jedné takové ztrátě přichází rychlí brejk a po něm faul ve vápně a penalta. Tu domácí proměňují 2:2 . Tak končí i poločas . V kabině chceme po hráčích , aby hru zjednodušili, ale hned po začátku druhé půle přichází zbytečné kličkování a špatná přihrávka a je to v 47 min 3:2 pro domácí. Po tom konečně zabereme a tlačíme se do zakončování. Domácí začínají bránit výsledk a to se jim nevyplácí. V 70 min se krásně trefuje Zedek P. a je to 3:3.Nyní máme hru již ve své moci , ale další šance již nevyužíváme. V penaltovém rostřelu jsme selhali- hned 3 x jsme nedali , a tak soupeř nakonec vyválčil bod navíc. Konec druhé půle byl již podle našich představ. Jen tak dálea výsledky se dostaví.