Get Adobe Flash player

NEMYČEVES A- JIČÍNĚVES 10:0(5:0)

Nemyčeves A - Jičíněves 10:0(5:0)

Sestava : Kanta - Hochman , Rákoš ( 46 Vlasatý), Halasz, Blažek - Havlík , Zedek P ( 51 Pavera)., Haken , Marek - Brett ( 46 Zedek T.), Mohamed ( 60 Picek)

Branky : Brett , Zedek P., Haken , Mohamed , Halasz , Kanta , Marek , Havlík , Hochman , Zedek T.

ŽK: Hochman , Blažek

Zápasy s Jičíněvsí vždy měly specifický náboj vyznačující se bojovností a zákroky na hranici únosnosti. Tomuto jsme chtěli předcházet rychlým přenášením hry ze strany na stranu. Toto se nám dařilo a tudíž jsme se vyhýbali případným kontaktům. Celý zápas máme pod kontrolou a bylo jen otázkou kolik branek dáme. Nakonec jich bylo 10 a raritou je , že se na nich podílelo 10 hráčů. Jinak zápas byl přípravou na daleko těžší zápasy , které nás čekají. Pochvalu celý tým , že ani za stavu 5:0 nepolevil a snažil se bavit diváky.

Příští zápas : So 16.10. doma hostíme Valdice od 15,00 hod

SOBOTKA  B - NEMYČEVES  B 3:1 ( 0:0)

Sestava : Dušek - Vlasatý , Picek , Gendiár , Halasz ( 46 Vaňátko)- Skalický , Portyš , Pavera , Zedek P.,- Tomášek , Zedek T.(62 Kanta M.)

Branka : Kanta

ŽK : Vlasatý , Zedek T., Zedek P.

Zápas v Sobotce se nám těžko hodnotí . Myslíme si , že jsme měli minimálně bod získat. K tomu , aby se to povedlo jsme ale na hřišti měli předvést alespoň bojovný výkon . První poločas byl vyrovnaný - bez větších šancí na obou stranách . Domácí místy měli mírně na vrch . Druhá půle začala náperem domácích , kteří z tlaku v 37 min  vstřelili branku 1:0 . Poté jsme vyrovnali hru a podařilo se nám  vzápětí vyrovnat, když gol vstřelil brankář A mužstva Kanta- 1:1. Zápas směřoval k penaltám .Po chybě P.Zedka -( zbytečná a riskantní klička před vlastním pokutovým územím ) se domácí hráči zmocní míče a navyšují stav na 2:1. Je to škoda protože běžela již 83 minuta . Poté inkasujeme ještě jednou , to když se snažíme o vyrovnání ve větším počtu hráčů a soupeř z brejku uzavírá na 3:1.Znovu připomínám - bez bojovnosti , nasazení  a důkladné přípravě na zapas se vyhrát nedá.

Příští zápas : So 16.10. doma hostíme Železnici B od 11,30