Get Adobe Flash player

BĚLOHRAD B - NEMYČEVES A 5.5 ( 3:2)

Bělohrad B- Nemyčeves A  5:5 ( 3:2)

Sestava : Kanta - Rákoš , Hochman ,. Halasz , Brožíček - Řada V. ( 85 Zedek T.) , Marek , Blažek , Havlík - Brett( 46 Žovinec) , Mohamed

Branky : Žovinec 2x , Havlík , Halasz , vlastní

ŽK: Mohamed , Hochman

Zápasy v Bělohradě jsou odvislé  od toho , v jakém složení domácí nastoupí. Již před zápasem bylo jasné , že nepůjde rozhodně o snadný mač. Domácí dobře kombinovali , ale k ohožení naší branky se nedostávali. My jsme se jak už obvykle rozjížděli pozvolna. První velkou příležitost měl Mohamed , ale sám před brankářem pálil mimo bránu. Za chvíli již jsme skorovali - to když skvělou přihrávku od Halasze zužitkoval Havlík 0:1. Potom jsme soupeře přitlačili a po serií rohových kopů to je již 0:2. Domácí brankář při snaze odkopnout balon , trefuje svého hráče do zad a od něho do brány. Zdálo se , že máme zápas pevně v rukou , ale stačila malá nepozornost při rozehrávce a balon za naší rozestoupenou obranu a zkušený domácí útočník snižeje 1:2. Domácí přitvdí a rozhodčí asi nemá karty. Třetí branku střílí M. Halasz z uctivé vzdálenosti a opět po chybě brankáře 1:3. /čet prvné půle uzavírá Bělohrad těsně před přestávkou - opět míč za naši obranu 2:3. Dle svědků oba goly padly z ofsajdové pozice. Druhou půli nezačínáme vůbec špatně , jsme aktivní - domácí ještě  zvyšují důraz v osobních soubojích. To se jim vyplácí - po našem špatném odkopu násladuje rohový kop , důraz soupeře v našem vápně a je to 3:3: Nyní začíná zápas od nuly . Třetí branka nás na chvilku rozhodí , ale máme šťastnou ruku při střídání. Žovinec se dvákrát během 3 min výborně zorientuje v soupeřově vápně a je to 3:5. Nyní máme zápas pevně vrukách a chceme přidat další branky. Domácí se nevzdávají a za podpory rozhodčího , který nechává některé zákroky být,  dokáží snížit ke konci zápasu 4:5. V koncovce máme velkou šanci - Marek od půlky obchází vše a jen těsně míří vedle. Škoda , že si nevšiml nabíhajícího Žovince , který by dával do prázdné. V nastaveném čase domácí vyrovnávají na 5:5 z pozice opět ofsajdové . Domácí hráč stál za naší obranou u tyče a břichem skoruje. Penaltový rozdtřel ovládá Kanta a bereme z dnešního utkání 2 body. Určitě panuje spokojenost z výkonem hráčů , trpošku nás mrzí , že jsme nedokázali vyhrát za 3 body. Ale v Bělohradě to bude mít každý těžký.

Příští zápas: Ne 31.10. hrajeme s Valdicemi - hřiště Lomnice od 14,00

 

Nemyčeves B - Češov 1:7 ( 1:3)

Sestava: Kolář - Hetshko , Wojcik , Gendiár , Skalický  - Krůta , Zedek P., Zedek T., Pavera - Suchánek , Tomášek (46 Kopřiva)

Branka : Krůta

ŽK: Skalický

Odveta s Češovem nám vycházela jenom v prvním poločase . Celkem dobrá obrana , pohyb hráčů po hřišti i kombinace - to vše platilo naupeře . Škoda jen individuélních chyb některých hráčů . Přitom chyby nepramenily z napadáním soupeře , ale když přihrajeme několikrát malou domů na kopačky soupeře, tak se není čemu divit .Sice se nám podařilo brzy vyrovnat , když branku vstřelil Krůta , ale do poločasu ještě 2x inkasujeme.Stav 1:3 není špatný . Ale co jsme předvedli ve druhé půli to je zlý sen. 4 branky během 20 min - to je síla. Hovoří to trenovanosti mužstva , sehranosti , snahou udělat něco za druhého . Čeká nás hodně práce přes zimu . Hráči si musí uvědomit , že reprezentují oddíl a tak vystupování musí tomu odpovídat.

Příší zápas : doma v So 30.10. proti Sobotce B od 11,30 hod.